Що робити, якщо пропала людина з телефоном, і ви її шукаєте

Напишіть їй SMS. Якщо SMS буде доставлений (тобто , вас прийшов звіт про доставку ) – у оператора збережеться запис з унікальним номером базової станції , що доставила SMS. Це якась ніяка , але зачіпка . Перевірити , що SMS доставлений , можна тільки за звітом про доставку ( delivery report ) . Якщо відправник його не запитав (включається в налаштуваннях вашого телефону ) – звіту не буде, так само як і впевненості , що SMS дійшов.

Звонить (якщо там не беруть трубку ) – бестолку . Факт не відбувся розмови не фіксується.

Далі шукайте спосіб добути дані про те , що це за базова , де вона знаходиться , і в яку сторону вона віщає (базові рідко бувають всеспрямованими ) .

Якщо у людини було кілька телефонів – пишіть на всі номери. Більше шансів , що хоч одна мережа буде доступна і SMS дійде , більше шансів отримати дані хоч від одного оператора. Якщо вдалося отримати дані обох операторів – різко звузиться область пошуку.

Якщо телефон вимкнений , шукайте спосіб добути дані про місце останньої реєстрації в мережі – там теж буде унікальний номер базової .

Якщо ви ” пропали” , і у вас є телефон

Напишіть SMS. Це може бути швидше , ніж дзвонити і чекати , візьмуть там трубку чи ні. Якщо вам удасться відправити SMS (не важливо , буде він доставлений чи ні) , то у оператора збережеться запис з унікальним номером базової , яка його прийняла.

Для андроїда є програми на зразок цього , які можуть відправляти ” тривожний SMS ” з вашими кординат . Додаток за посиланням відправить SMS після 2-5 кратного натискання на power . Disclaimer: я бачив і інші додатки , але жодне з них не тестував .

Якщо є можливість , майте при собі два телефони двох операторів – вище було написано навіщо.

Як добути дані про базову

Я знаю , як це зробити в рамках закону і судового процесу. Але з цим зараз ви самі знаєте як … Мені спадає на думку тільки писати в соціальних мережах прохання про допомогу – світ не без добрих людей , авось хтось з мають доступ і відгукнеться .

Щоб вам змогли допомогти , в прохання включите :

* Номер телефону абонента , який пропав. Якщо знаєте , вкажіть також IMEI ( серійник телефону) і IMSI ( серійник сім- карти). Якщо знаєте ще якісь ID (номер контракту , наприклад) – вкажіть і їх. Ім’я – прізвище не потрібні , тому що повних тезок в базі оператора можуть бути сотні .

* Дата і час дзвінків або СМС- ів , які були прийняті телефоном.

* Для кожного дзвінка або СМС- а вкажіть , з якого номера телефонували або писали , в який час ( якомога точніше , до секнуд – переконайтеся , що ваш годинник йдуть точно)

* Для СМС окремо вкажіть час відправлення і час одержання звіту про доставку. СМС -и без звітів про доставку вказуйте в крайньому випадку.

* Вкажіть , як можна зв’язатися з вами на умовах анонімності. Створіть документ на collabedit.com і вкажіть його заслання. Створіть документ в google docs ( google drive ) і дайте права на редагування всім бажаючим , і вкажіть його заслання. Моніторьте правки в цьому документі.

Комутатор мобільного зв’язку в годину може обробити кілька десятків мільйонів подій . Чим точніше ви опишете дані для пошуку – тим більше шансів на успіх.

наприклад
Допоможіть знайти Івана Іванова !

Його номер телефону: 380xxyyyzztt
У ГГ: ММ ДД.ММ.РРРР йому був відправлений смс з номера … , в ГГ: ММ прийшов звіт про доставку.
У ГГ: ММ ДД.ММ.РРРР ми йому додзвонилися з номера такого-то. Трубку хтось зняв , але нічого не сказав. Дзвінок тривав приблизно Х секунд.
У ГГ: ММ телефон вже був вимкнений.

Потрібні будь-які відомості про місцезнаходження телефону в цей час або базових станціях , які обслужили ці повідомлення , а також місці останньої реєстрації в мережі. Будь-які відомості можна анонімно залишити на collabedit.com/xyt23v або < посилання на google docs >