Що робив Хоптян з візитом в Бережанах

Керівник області представив громаді Бережанщини нового голову райдержадміністрації. Ним став Юрій Пудлик, який до цього очолював Козівський район. Напередодні Президент України підписав розпорядження про призначення Юрія Пудлика головою Бережанської РДА.red9

Очільник області подякував попередньому керівнику Бережанщини Ярославу Триньці, який опікувався районом майже 3,5 роки.
Валентин Хоптян під час представлення зазначив, що Бережанський район, через свою історичну цінність, має розвиватися за спеціальною програмою. Керівник області порекомендував, щоб райцентр ознайомився з досвідом Кам’янець-Подільського.

Голова ОДА закликав заради спільної мети об’єднувати зусилля влади, бізнесу, громадськості і працювати для розвитку економіки, оскільки область дотаційна – має лише 22% власних надходжень. Решту регіон отримує з державного бюджету. Керівник області також обговорив питання реалізації у регіонах завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, підбив підсумки 2013 року, а також окреслив плани на 2014 рік щодо створення належної соціальної інфраструктури в населених пунктах.
Звернувся очільник області і до підприємців. Він закликав їх працювати чесно, виводити свій бізнес з тіні, а також робити все для того, щоб мешканці отримували достойну зарплату.