Щоб піти на стадіон у Тернополі можливо доведеться показувати паспорт

У парламенті ухвалено закон, який посилює відповідальність уболівальників за порушення громадського порядку під час футбольних матчів та запроваджує іменні квитки на матчі.

Закон (реєстр. № 3837) “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень під час проведення футбольних матчів)” запроваджує нове адміністративне стягнення — заборону відвідувати футбольні матчі тим, хто вчинив адміністративні правопорушення під час входу або перебування на території стадіону.

Закон також робить жорсткішими вимоги до глядачів, квитків і технічного обладнання спортивних споруд, зокрема запроваджує іменні квитки на футбольні матчі. Крім того, законом збільшуються повноваження організаторів футбольних матчів та служби безпеки спортивних споруд (футбольних клубів) у частині, яка сприятиме реалізації заборони відвідувати футбольні матчі.

За порушення заборони відвідувати футбольні матчі закон встановлює адміністративну відповідальність — штраф від 20 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, депутати більшості голосували сьогодні в парламенті шляхом підняття рук. Опозиція в цей час блокувала президіум ВРУ.

Відповідний законопроект запропонувало Міністерство внутрішніх справ України.