Щоб Санта приніс подарунок, дітей перевірятиме детектор брехні

Різдво та Новий рік – пора веселощів та подарунків. З особливим нетерпінням на це свято очікують малюки: прихід Діда Мороза або ж Санта-Клауса обіцяє чимало приємних сюрпризів.

Але ось ходять ці добрі дідусі тільки до чемних дітей, які слухають своїх батьків і не обманюють дорослих. Якщо ж діти протягом року проводилося негідно, подарунка вони не отримають.

Та ось одна невелика проблема: з’ясувати, чи були діти в році, що минає, чемними, донедавна не видавалося можливим. Про це з упевненістю могли сказати хіба що батьки, та вони навряд чи захотіли б залишити свого малюка без подарунка, розповівши всю правду Санті. Щоб знайти вирішення цього питання, британці вирішили перевіряти дітей на детекторі брехні.

Поки що перевірка триває на правах експерименту. Перед тим, як потрапити до Діда Мороза, який роздає подарунки дітлахам у великих торгових центрах, малюки повинні пройти перевірку на детекторі брехні.

За словами авторів ідеї, перевірка дозволить точно визначити, чи були діти чемними протягом року та чи заслуговують вони на подарунки.

Лише після того, як діти дадуть відповіді на низку запитань, і результати опитування задовольнять експертів, дітей пускатимуть до Санта-Клауса, який нагородить їх подарунками.

На сьогоднішній день тестування на детекторі брехні вже пройшли кілька десятків дітей, що мешкають в Брент-Кросі, одному з районів Лондона.

Тестування проводилося спеціально уповноваженим представником Санти. По закінченню опитування дітлахи отримували можливість зустрітися з самим північним чарівником.

Передбачається, що найближчим часом схожі детектори брехні, на яких перевірятимуть дітей, з’являться в торгових центрах Саутгемптона та Кройдона.

Судячи з відеозапису, більшість дітей виходили від «представника Санти» задоволеними. Та поки що невідомо, чи сподобалася ця затія батькам, як і те, що робити дітям, яких спіймали на брехні про свою зразкову поведінку.

Незважаючи на те, що ідея виглядає безглуздою та жорстокою, вона є своєрідним продовженням традиції отримання подарунків у західних країнах. Згідно з традиціями, перед тим, як отримати подарунок, діти в європейських країнах повинні розповісти про все, що з ними відбувалося, Санта-Клаусу. Якщо можливості поговорити з чарівником нема, вони можуть написати листа, чесно зізнавшись у своїх огріхах.