Шукають потерпілих у фінансових махінаціях тернополян

Слідчі Тернопільського міськвідділу міліції проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за статтями 191 частина 3 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та статтею 190 частина 4 (Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах).

Головному фігуранту справи, який перебував в розшуку, нині обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Про цю справу правоохоронці повідомляли у серпні минулого року.

Як стало відомо в ході досудового розслідування, підозрюваний винаймав у центрі Тернополя по вулиці Руській, 9  приміщення, в якому відкрив офіс фірми «Респект»  з виготовлення металопластикових вікон та дверей. Бажаючих скористатися послугами підприємства виявилося чимало. Люди укладали договори з фірмою, але виконання послуг так і не дочекалися. Таким чином, від шахрайської діяльності потерпіло більше 80 людей.

Правоохоронці звертаються до жителів області з проханням відгукнутися, хто потерпів від подібного шахрайства.

Уважно придивіться до фото директора фірми, якого підозрюють у чисельних шахрайствах.

Якщо ви потерпіли від протиправних дій даної фірми, телефонуйте у Тернополі за номерами: (код 0352) 27-12-13, 27-11-70, або 102 у будь-який підрозділ міліції.