Швейцарія обмежує громадян Румунії та Болгарії

Для румунів і болгар , що мріяли знайти роботу на території Швейцарії вже цього року , мінімум найближчі пару років зробити це буде непросто. Влада Швейцарії зберегли обмеження на працевлаштування громадян Румунії та Болгарії.
Зняття цього обмеження з 1 січня 2014 року в країнах Євросоюзу не є обов’язковим для Швейцарії , так як ця країна не є членом Європейського союзу.
Що стосується політики держави щодо іноземців , ще в 2009 році було прийнято рішення обмежити їх знаходження в Швейцарії аж до 2016 року , зберігши деякі обмеження до 2019 року. Більшою мірою ці обмеження поширюються на громадян тих держав , які приєдналися до Європейського союзу в період , починаючи з 2004 року. Тобто на болгар і румун , для яких відчинилися кордону в країни ЄС , ці правила теж дійсні.
Громадянам Хорватії , яка стала членом ЄС у січні минулого року , треба буде чекати 5-7 років права приїхати до Швейцарії. Протягом наступних 10 років влада країни може в будь-який момент ввести обмеження на односторонню імміграцію для громадян Хорватії.