Сигари допомагають кинути палити

Всі ми знаємо, що куріння – згубна звичка, якої практично неможливо позбутися. Непомітно та ненав’язливо, цигарки викликають залежність, і поки тобі здається, що ти лише граєшся, ти непомітно для себе опиняєшся у справжній тютюновій ямі.

Як і у випадку з іншими наркотиками, позбутися тютюнової залежності буває дуже важко. Скільки б способів не вигадувало людство, скільки б грошей не було зароблено різними шарлатанами, що пропонують все нові методи позбавлення тютюнової залежності, – все це – звичайні нісенітниці, до тих пір, допоки людина не збере всю волю в кулак і не відмовиться від сигарет. Та, на превеликий жаль, не у всіх це виходить. Найменший стрес – і ми спішимо в кіоск за черговою пачкою струнких та небезпечних товаришок.

Існує чимало способів кинути палити. Та далеко не всі вони однаково дієві, тим більше, що залежність – річ психологічна, а отже, й підхід до позбавлення від неї повинен бути індивідуальним. Комусь допомагають безнікотинові цигарки, комусь – нікотинові пастилки чи жуйки, а хтось, спалюючи всі мости, відмовляється від куріння зовсім.

Для тих же, хто не в силах відмовитися від паління, є ще один спосіб знизити згубний вплив нікотину на свій організм – купить сигариллы або сигари.

Звісно, безпечним цей спосіб назвати не можна аж ніяк, тим не менше, багато для кого, як свідчать відгуки в Інтернеті, він став ефективним.

Чому? Тому що сигарилли та сигари дозволяють перетворити куріння зі звички в естетичне задоволення. Та й сам процес паління сигар і сигарил передбачає зосередження на самому процесі, а це означає, що ви не випалите 2-3 цигарки підряд, навіть цього не помітивши.

Одним словом, багато хто з тих, кому все-таки вдалося кинути палити, зізнаються, що час від часу (не частіше одного разу на тиждень) дозволяють собі насолодитися димом сигари.

В принципі, переваг у куріння сигар і сигарил у порівнянні з цигарками є декілька. Й одні, й другі виготовляються з чистого тютюну (порізаного або цільного), з домішок до якого додаються хіба що ароматизатори. Та й оболонка сигарил і сигар виготовляється з цільного або пресованого листка тютюну, тоді як оболонка цигарок – папір, просякнутий селітрою, який дозволяє цигаркам тліти не згасаючи.

Та й дим при курінні у випадку з сигарами в легені не затягується. При цьому насолода від сигар і сигарил зумовлена сприйняттям смакових рецепторів, й увесь дим концентрується в роті. А це означає, що, якщо ви зловживатимете сигарами й сигарилами, замість раку легень ви піддаватиметеся виникненню раку губи. Не надто втішна альтернатива, чи не так?..