Син Богдана Ступки вирішив стати рокером, а онук – репером

Син народного артиста СРСР Богдана Ступки, актор Остап Ступка вирішив стати рок-музикантом. За його словами, актор мріяв про кар’єру рокера ще в школі, але втілити свою мрію наважився лише зараз.

“Було одне речення від однієї нашої української групи – Kozak System, у них є одна пісня, яку вони на одній вечірці присвятили мені потім кажуть, а ти не хочеш спробувати. Я б із задоволенням спробував”, – розповів Остап Ступка.

Пристрасть до музики Остап увічнив на тілі, він зробив татуювання – вініл з профілем улюбленого драматурга бельгійця Мішеля Де Гельдерода. А нещодавно в одному з київських ресторанів актор представив інсталяцію з платівок, яку зробив разом з другом-художником Юрієм Єрмоленко. Інсталяція являє собою 206 портретів знакових людей у світі джазу і блюзу на справжніх вінілових пластинках.

Онук Богдана Ступки Дмитро теж небайдужий до музики. Кілька років тому він співав у реп-колектив, але репером він був недовго – не зійшлися характерами з продюсером. Тим не менш Дмитро Ступка і зараз не залишає думок про кар’єру реп-виконавця.

“Якщо б хтось цим займався зі мною професійно, вкладав би якісь гроші, тому що у мене немає можливості, немає продюсерів”, – зазначив Дмитро Ступка.