Ситуація в торгівлі з Росією вимагає екстреного втручання, – Янукович

Торговельне співробітництво між Росією та Україною вимагає екстреного втручання, роботу треба скоординувати з іншими країнами СНД, заявив президент Віктор Янукович на зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним.

«Вона (ситуація в торгівлі, – ред.) вимагає сьогодні екстреного втручання. Я думаю, що цю роботу ми з вами в найближчій перспективі повинні будемо скоординувати не тільки між нашими державами – Росією та Україною – а й з іншими країнами СНД, щоб повною мірою запрацювала зона вільної торгівлі», – сказав Янукович.

За його словами, українські підприємства почали втрачати обсяги торгівлі та перебувають у складному економічному становищі.

«Ті угоди, які підготовлені, і заходи, які ми будемо вживати найближчим часом, дозволять нам в значній мірі поліпшити ситуацію в найближчий час», – зазначив Янукович, додавши, що в окремих галузях потрібно приймати кардинальні рішення, зокрема, створюючи спільні підприємства.

Також президент України заявив, що Україні та Росії слід посилити прикордонну і міжрегіональну співпрацю.

«Нам в обов’язковому порядку треба розвивати ці напрямки, які створюють для людей зручності», – зазначив Янукович.

Нагадаємо, сьогодні, 17 грудня, президент Віктор Янукович відбув у Росію для зустрічей із владою й участі в засіданні українсько-російської міждержавної комісії.

Джерело:

Інтерфакс-Україна