Сьогодні, в День міліції, будуть пікетувати МВС

Завтра , в День міліції , активісти Евромайдана проведуть акцію протесту біля будівлі Міністерства внутрішніх справ України на вулиці Академіка Богомольця , 10 . Розпочнеться акція о 10.30.

” Професійне свято для української міліції – привід не для” сто грам ” , а для того , щоб задуматися , як у цій системі зберегти людське обличчя і ” Не Биць скотом! ” – Зазначають організатори акції.

Як відомо , 20 грудня в Україні відзначають день міліції.
Нагадаємо , після зриву підписання угоди про асоціацію України з Євросоюзом у країні різко загострилася політична криза . Десятки тисяч громадян взяли участь в акціях протесту з вимогою відставки уряду і президента , позачергових виборів Верховної Ради , підписання асоціації з ЄС. Найбільш масові протести проходять у Києві , їх підхльоснув кривавий розгін 30 листопада співробітниками міліції мирної акції студентів на столичному Майдані Незалежності .
1 грудня в Києві відбулося півмільйонне народне віче , протестувальники заблокували Майдан Незалежності , вулицю Хрещатик , зайняли будівлю КМДА , спробували заблокувати Кабмін і Адміністрацію президента. Біля АП на вулиці Банковій стався новий силовий розгін учасників Евромайдана . Постраждали десятки мирних громадян , у тому числі понад 40 журналістів. Протести в Україні тривають.