Сьогодні ви з нами, а завтра ви ж нас арештуєте, – тернополяни пікетували міліцію (ФОТО)

– Чиї накази ви виконуєте? Кого захищаєте: людей чи ?, – з таким питанням звернулись тернополяни до начальника міліції громадської безпеки Василя Облещука.

Сьогодні, 23 січня, вже вчетверте активісти Тернополя, серед яких були доценти і поети, пікетували головне управління міліції тернопільської області.

З агресією і емоціями жінки старшого віку вимагали від тернопільських правоохоронців припинити насилля на вулиці Грушевського в Києві. У свою чергу Василь Облещук запевнив їх, що наші міліціянти не поїхали в Київ і спецпідрозділ “Беркут” теж в місті. Проте, ці слова не викликали довіри в мітингуючих.

– Ми завжди з людьми і служимо українському народові. Тернопільська міліція не перешкоджає виїзду людей на Майдан, ще не було жодної скарги з цього приводу. Тернополянам немає за що хвилюватись, – переконує Василь Облещук.

“Будьте з нами”, “Захищайте нас” – скандували після його слів люди. На цьому моменті взаєморозуміння тернопільські пікетувальники полишили територію обласного управління міліції.