Спроба захоплення міської ради (ФОТО)

Вранці громада Тернополя  зайшла в міську раду. Приблизно 40-50 людей зайняли перший поверх міськради. Спочатку людей до приміщення не пускала міліція. Потім приїхали працівники охоронної фірми “Максима”, але не перешкоджали людям.

Під тиском громади вийшов заступник міського голови Ігор Турський. Але люди продовжували вимагати міського голову. Згодом вийшов ще один заступник міського голови Володмир Камінський, а після нього на переговори прийшов міський голова Сергій Надал.

Люди були агресивно налаштовані.Особливо інтенсивно вимагали піти на поступки із ситуацією з гаражами на вулиці Текстильній. Міська влада пішла на поступки – людям дозволили оформити земельні ділянки на себе, а відтак, більше ніхто не зможе їх позбавити права користуватись гаражами.

Зараз люди полишають приміщення міської ради, щоб завтра продовжити зібрання.

 Тернопільському Інформаційному Бюро прокоментував ситуаціюначальник патронатного відділу Максим Черкашин.

– Як тільки міський голова Сергій Надал приїхав із Києва, він одразу підійшов до людей. Це були представники гаражного кооперативу, їх цікавила процедура оформлення гаражів. Після розмови вони визначили свого представника, який буде займатися оформленням необхідної документації.
Під кінець зустрічі люди розпитали, яка зараз ситуація у Києві і подякували за допомогу Євромайдану.