США готують санкції для української влади та опозиції – джерела

Американські конгресмени і адміністрація обговорюють питання про можливі фінансові санкції проти представників влади та лідерів опозиції України в разі продовження заворушень у країні.

Про це розповіли журналістам джерела з конгресу, повідомляє Інтерфакс-Україна. Джерела зазначають, що хоча пакет санкцій поки не розроблений, це може статися досить швидко. Комітет з міжнародних відносин палати представників американського конгресу ухвалила у середу резолюцію, що закликає протиборчі сторони утриматися від подальшої ескалації насильства і перейти до мирного врегулювання.4State_of_the_Union

“Ситуація в Україні залишається дуже мінливою, багато ще належить зробити. Ми повинні залишатися залученими”, – заявив автор резолюції конгресмен-демократ Еліот Енгель. Проте, як повідомила на брифінгу офіційний представник держдепартаменту США Дженніфер Псакі, Америка вітала скасування Радою України “найантидемократичніших законів”.

Вона висунула критерії, яким, на думку Сполучених Штатів, має відповідати новий український уряд. “Ми вимагали, щоб влада України і опозиція забезпечили, щоб новий український уряд зміг сприяти політичній єдності, оздоровленню за підтримки МВФ економіки, і відповідало сподіванням народу на європейське майбутнє”, – сказала Дж.Псакі на брифінгу у відомстві.
Джерело: fakty.ictv.ua