СТУДІЯ ЕСТЕТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ “DENTAL ESTHETIC”

ГАЛЕРЕЯ НАШИХ РОБІТ

Шановні тернополяни та жителі області!

Стоматологічна клініка «DENTAL ESTHETIC» працює у Тернополі вже більше 25-ти років. Протягом цього часу ми пройшли довгий шлях з розвитку та удосконалення свої можливостей у стоматології, починаючи від найпростіших пластмасових коронок і мостів – до найсучасніших 3D-технологій.

У нашій Студії естетичної стоматології використовуються виключно матеріали та обладнання провідних світових виробників: NSK, MORITA, GC, Global D, DURR Dental, Kavo, MICERIUM, Formlabc, Identica, Connect.

В «DENTAL ESTHETIC» серйозна увага приділяється дезинфекції та стерилізації інструментарію. Ми застосовуємо дезинфікуючі засоби німецької компанії DURR Dental. Переважна більшість інструментів – одноразові.

У нашій власній зуботехнічній лабораторії виготовляються коронки та мостовидні конструкції будь-якого рівня складності. Для цього лабораторія оснащена найсучаснішим цифровим обладнанням.

Одним з пріоритетних напрямків нашої клініки є – імплантологія. З імплантами систем Connect та Global D наші пацієнти комфортно почувають себе протягом вже більше 10-ти років. Програмне забезпечення Implant studio компанії «3 chape» дає можливість максимально точно розташувати і виготовити навігаційні шаблони для позиціонування імплантів.

З повагою,

власник студії естетичної стоматології «DENTAL ESTHETIC»,

лікар-стоматолог вищої категорії Роман Нітефор


Отже, шановні пацієнти, якщо Ви потребуєте стоматологічної допомоги – раді будемо бачити Вас у нашій клініці за адресою:

Тернопіль, вулиця Чайковського, 40. Для довідок та попереднього запису на прийом – будь ласка, телефонуйте: 067-352-21-26


 

НАША КЛІНІКА «DENTAL ESTHETIC»