Створюємо новорічний настрій

Прикрашаємо квартиру

Навіть якщо лінь, навіть якщо думаєте лише про те, що доведеться все це довго і болісно прибирати, — все одно дістаньте із засіків мішуру, гірлянду, іграшки та ялинку. І вперед — до реалізації свого декораторського потенціалу! Згадайте час, коли ви були дитиною, і мама акуратно вішала скляні іграшки на ялинку, а ви дивилися на неї, як заворожена, подаючи одну кульку за іншою.

Згадайте, як навшпиньках проходили повз лісової красуні (нехай навіть штучної) по 10 разів на день, сподіваючись, що Дід Мороз принесе подарунок трохи раніше, ніж зазвичай. Закрийте очі і відчуйте настрій маленької дівчинки, яка чекала дива. Що її оточувало? Уявили? Тоді повертайтеся в сьогодні і спробуйте повторити те, що побачили.

Дивимося новорічні фільми

Не знаю, як ви, але я вже з середини листопада починаю переглядати свої улюблені новорічні фільми. Однак «Іронію долі» завжди залишаю на 31 грудня — для мене це особлива традиція. Зате такі кінострічки, як «Ельф», «Відпустка за обміном», «Ялинки», «Реальна любов», «Діти без нагляду » і «Чародії», — справжня палочка — виручалочка. Саме вони допомагають мені усвідомити, що «день ікс» вже зовсім близько. Так, деякі з них дуже вже дитячі й наївні, але хіба Новий рік — це не свято дитинства?

Слухаємо новорічні пісні

І ставимо їх на телефон як рингтон. Мій чоловік жартує, що у мене Новий рік триває ще три місяці після самого свята, оскільки я регулярно забуваю поміняти улюблену «Jingle bell rock» на звичайну мелодію. Але мене це ні крапельки не бентежить. Я хочу відчувати наближення свята скрізь: у дзвінках рідних і близьких, в музиці, яка грає у мене вдома, коли я готую вечерю або пишу статті.

До речі, мій плейлист новорічних пісень з кожним роком стає все більше і більше, але найулюбленішими залишаються «Last Christmas», «We wish you a Merry Christmas and a Happy New Year» і пісні з новорічної реклами Coca-Cola.

Робимо святковим робоче місце

Ви можете почати з простого — поставити новорічні шпалери на робочий стіл. Неважливо, що це буде: затишний інтер’єр з ялинкою і каміном, зображення ялинкових іграшок або святкових солодощів — головне, щоб, дивлячись на цю картинку, ви відчували, що зовсім скоро з вами станеться щось прекрасне. Крім шпалер ви можете купити забавну чашку з новорічним зображенням і пити з неї ароматний чай в офісі або поставити поруч з монітором маленьку ялинку і періодично перемикати свою увагу з нудних документів на милий святковий атрибут.

Спробуйте в цей Новий рік стати чарівником хоча б для одного вашого друга чи родича.

Стаємо чарівниками

Ми все частіше і частіше задаємо друзям і близьким питання: «Що тобі подарувати?», Тому що думаємо, що тільки так можна зробити людині по-справжньому потрібний подарунок. Але такий похід зовсім не чинить наше свято особливим. Спробуйте в цей Новий рік стати чарівником хоча б для одного вашого друга чи родича.