Суд визнав нелегітимною сесію Гусятинської районної ради, на якій звільнили Надію Хоптян

Сьогодні у Гусятині завершився судовий процес щодо відсторонення Надії Хоптян з посади голови районної ради. Суд вирішив, що сесія, на якій звільнили Надію Хоптян з її посади, була незаконною, проте не поновив її на роботі.

Прокоментувати рішення суду ми попросили у адвоката Надії Хоптян В’ячеслава Авдієнка:

“Суд задовольнив наш позов частково. Він визнав недійсними рішення, які оскаржувалися Хоптян Надією Андрієвною, але залишив без задоволення позовну вимогу щодо поновлення її на роботі.

Суд також визнав, що сесія Гусятинської ради під головуванням Василя Бойчука не відбулася. Визнав дії депутатів щодо скликання цієї сесії незаконними, а також задовольнив наш позов щодо скасування тих рішень, які були прийняті на цій сесії.

Варто відзначити, що одночасно суд мав би вирішити питання про поновлення Надії Хоптян на роботі. Але у цій частині суд відмовив, мотиву ми не знаємо. Щоб прокоментувати, треба дочекатися повного тексту рішення суду.

Можливо, оскільки рішення скасовано і сесія не відбулася, отже її звільнення було незаконним і тому вона не вважається звільненою. Імовірно, може бути така мотивація. Якщо це так – то Надія Хоптян залишається головою, адже не було факту її звільнення. Швидше за все, що логіка суду така.

Точніше ми можемо сказати, коли буде повний текст постанови – 16 січня”.