Суд за формальним приводом не розглянув апеляцію побитого беркутівцями фотографа Мар’яна Гавриліва

Апеляційний суд Києва не розглянув апеляцію на попереднє судове рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту на два місяці львівського фотографа Мар`яна Гавриліва (на фото), якого жорстоко побили правоохоронці. Про це повідомляє кореспондент «Телекритики».

 Суддя відмовилась розглядати апеляцію пана Гавриліва, оскільки суду не було представлено офіційного документа, який би засвідчував, що фотограф перебуває на лікуванні у лікарні швидкої допомоги. При цьому постраждалий знаходиться під конвоєм міліції, але суддя заявила, що їй невідомо про місцезнахождення Мар’яна Гариліва.

 Засідання суду перенесли на 14 лютого на 11.00.

 Нагадаємо, 22 грудня у Києві затримали Львівського фотографа Мар`яна Гавриліва, коли він знімав сутички на вул. Грушевського. Разом з багатьма іншими учасниками протестів, фотографа силоміць затягли за шеренги силовиків. Його кинули в автозак, побили і відібрали телефон. Через тяжкість отриманих пошкоджень під час відбування арешту Мар’ян Гаврилів був доправлений до лікарні.

 Наразі він має струс мозку середнього ступеню тяжкості та відкритий перелом носу. Пан Гаврилів зараз знаходиться в лікарні швидкої допомоги в Києві в спеціальних палатах разом з іншими ув’язненими.

24 січня Оболонський суд міста Києва  виніс рішення про арешт Львівськго фотографа Мар`яна Гавриліва  на два місяці.

 Свідкові, який погодився засвідчити 5 лютого в суді факт побиття Мар’яна Гавриліва беркутівцями, невідомі погрожують фізичною розправою.