Світові ЗМІ показали відео, де міліція знущається над голим протестувальником

В Інтернеті з’явилося відео, на якому видно як міліція знущається з роздягненого протестувальника. Крім українських, його опублікували провідні світові медіа.

Ці кадри, зокрема, показали BBC, The GuardianEuronewsHuffington Post. Більшість видань обмежилася самим лише відео із коротким поясненням, що йдеться про знущання української міліції над протестувальником. Його роздягнули, змусили стояти голим на десятиградусному морозі та фотографували. Euronews нагадали, що це не єдиний такий випадок і що надходять повідомлення про інші тортури та підозрілі смерті.

Шокуюче відео опублікували також німецькі видання Die WeltDer SpiegelFrankfurter Allgemeine Zeitung.  «Відео показує жорстоке поводження з полоненними» – пише FAZ. «Зображення брутального насильства поліції над заарештованим протестувальником викликало в Україні обурення» – зазначає Die Welt. Der Spiegel пише й про інші випадки насилля. «Демонстранти, схоже, мають потужні докази надмірного застосування сили з боку сил безпеки під час масових протестів» – зазначають у цьому виданні, згадуючи про те, що силовики стріляють гумовими кулями як по демонстрантах, так і по журналістах із камерами; про те, що викрадають людей та про загибель Юрія Вербицького.