Священник з Тернопільщини: "Молюсь, щоб майданівцям Бог послав страх і хворобу"

Волинські райони Тернопільської області мають багато парафій Української православної церкви Московського патріархату. Водночас, ці наші земляки активно підтримують Євромайдан, допомагають одягом, продуктами, коштами, їдуть до Києва захищати європейське майбутнє України. Видається, їм буде цікаво прочитати, що думає про таких українців священик УПЦ Московського патріархату протоієрей Андрій Ткачов.

До речі, цей священик править у храмі, який розташований біля входу у київський парк ім. Пушкіна, а раніше, як це не дивно, служив в одній із церков Львова.

Проповідуючи після закінчення богослужіння у день святої Тетяни, яку вважають покровителькою студентів, він звернувся до всіх майданівців і насамперед студентів із страшними прокльонами: «Молюся, щоб Господь послав у серця людей страх і хворобу, в дім і на вулиці, щоб вони зжерли один одного. Нехай гад зжере гада – я шкодувати про них не буду. Це страшні вороги нашого майбутнього і страшні вороги сьогоднішнього. Я їх не жалію, я за них не молюся…»

За словами Ткачова, український народ розбестився і збожеволів, і попереду на нього чекають лише «гіркі пігулки»: «Окупували весь Київ, виють своєю, напівзрозумілою мовою…” – заявив священик-українофоб.