Телеканалам заборонили вживати слово "Євромайдан"

Режим запустив нову хвилю цензури і спроби зачистити телеефіри .

Про це на своїй сторінці в Фейсбук написала виконавчий директор Інституту масової інформації Оксана Романюк .

« Отже , приїхали. Почалося « чміріння » телепростору . Кажуть , нещодавно призначений Чмирь з АП став « смотрящим » за телеканалам » , – написала журналістка.

«Інтер вже зачистили – звідти звільнилася команда менеджерів і журналістів» , – додала вона.

« Іншим телеканалам , за чутками , вже забороняють вживати в ефірі слово « Евромайдан » , – розповіла Романюк.

«На цьому тлі , напад на Таню Чорновол повністю і абсолютно вписується в тупу і нахабну стратегію влади – віджати і зачмиріть . І не треба говорити про російських слідах , конспірологічних теоріях , та інших мажорів . Тому що – ось так воно в цій країні все і є – тупо , нахраписто , по- дебільному , безкарно » , – резюмувала журналістка.

Варто відзначити , що інформаційна політика деяких телеканалів за останні дні дійсно змінилася. Намагаючись зберегти видимість об’єктивності один з центральних телеканалів розпочав активно фільтрувати інформацію. Так , розповідаючи про пікети МВС , телеканал жодного разу не згадав про головну вимогу активістів – відставку міністра Віталія Захарченка .

Також « журналісти » намагалися показати мітингувальників у найбільш невигідному світлі. На думку цих « телевізійників » активісти самі не знають, чому пікетують МВС: « Чорновол булу красива жінка , а тепер …»

Гроші для цих « журналістів» явно не пахнуть , а історія нічому не вчить.