Теребовля: хто буде керувати містом?

Дослідження електоральних настроїв мешканців Тернопільської області було проведене «Тернопільською Експертною Групою» з 15 по 19 липня 2020 року.
Інтерв’ю проведено на підставі випадкової вибірки стаціонарних телефонних номерів.
Загальна вибіркова сукупність — 277 респондентів
Похибка дослідження становить не більше 3,2%, для зручності сприйнятття результати заокруглено до цілих чисел.
При повторному проведені опитування “Тернопільською Експертною Групою” було скориговано список претендентів, виходячи з публічних заяв та власної інсайдерської інформації, щодо бажання тих чи інших осіб приймати участь у виборчих перегонах.

Резульатати попереднього соцілогічного дослідження можна переглянути за посиланням http://www.ternopilinfo.com/vybortsi-ternopilshhyny-pochyn…/

Трійка лідерів мерських перегонів у Теребовлі залишається незмінною – діючий мер Поперечний С. (40,6%), колишній голова Теребовлянської РДА, представник Європейської Солідарності Ништа Ю. (25%) та Стечишин А. (24,4%). Певні зміни стосуються тільки зменшення рівня підтримки Поперечного С. (-6% від результатів попереднього опитування) та покращення показників Ништи Ю. (+10%). Причиною цьому є більший рівень підтримки Ништи Ю. в селах, які ввійшли до складу об’єднаної громади та в яких він відомий своєю діяльністю на посаді очільника району.

Інші кандидати поки не можуть скласти конкуренцію трійці лідерів.

Слід сказати, що фактично кожен 4-ий мешканець громади (26%) ще не визначився зі своїм вибором.

ДЖЕРЕЛО