Тернопільщина День Соборності відзначить театралізованим дійством «Збруч – ріка єднання»

Про підготовку до Міжобласного театралізованого свята, присвяченого Дню Соборності та Свободи України «Збруч – ріка єднання»», а також відповідно до завдань Президента щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди (у контексті відзначення Дня Соборності та Свободи України і 95-ї річниці проголошення Акта злуки), говорили під час зустрічі голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян з керівником Підволочиського району Русланом Комарем-Чорним.

Цього року основна частина свята буде проходити у Волочиську. Традиційна зустріч делегацій від Тернопільської та Хмельницької областей відбудеться на мосту через річку Збруч.red4

Керівник РДА доповів Валентину Хоптяну, що на рівні району вони провели спільне засідання організаційного комітету з питання підготовки до святкування та проведення свята.

Окрім цього Руслан Комар-Чорний зустрічався з начальником філії «Підволочиський райавтодор». Останній доповів про стан мосту через річку Збруч, про хід ремонтних робіт та про стан проїжджої частини та бордюрів.
Під особливим контролем керівника РДА стан доріг під час погіршення погодних умов та робота комунальних служб, від яких залежить життєдіяльність району.