«Тернопільщина найбільш динамічно включилася в опалювальний сезон» – представник Мінрегіонбуду

Тернопільська область своєчасно завершила підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в зимовий період 2013/2014 року. В рамках реалізації в регіонах завдань, доручень Президента України щодо підготовки житлово-комунального господарства та господарського комплексу до роботи в зимовий період, об’єкти житлово-комунального господарства стовідсотково підготовлено до опалювального сезону, а саме – 1203 котельні, заявив на прес-конференції перший заступник голови Тернопільської ОДА Микола Головач.

В області опалюються всі об’єкти соціальної сфери та житлові будинки. Відтак, Микола Головач констатував про успішний початок опалювального сезону. Позитивну роботу області відмітили і в Уряді. Представник міністерства регіонального розвитку та будівництва України Лідія Євтушенко заявила, що Тернопільська область найбільш динамічно включилася в опалювальний сезон. Такої результатів вдалося досягти завдяки вчасній підготовці, яку розпочали ще в травні за дорученням голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна.

Влада області також вживає заходи і щодо скорочення споживання природного газу. На сьогоднішній день 211 котелень бюджетних установ та організацій і 5 котелень підприємств комунальної теплоенергетики області переведено на альтернативне паливо – це відходи деревини, торф. У 152 установах та організаціях бюджетної сфери області використовується для опалення електрична енергія, що дозволяє замінити споживання понад 8 млн куб. метрів природного газу, або 25% від загального споживання природного газу бюджетними установами та організаціями.

За 9 місяців 2013 року переведено на альтернативні види палива котельні 14 бюджетних установ, що дасть змогу замінити споживання понад 500 тис. м куб. природного газу на суму 2,5 млн грн. До 1 листопада 2013 року планується завершити роботи з переведення ще 5 котелень у бюджетній сфері, що дасть змогу замінити 260 тис. м куб. природного газу на суму 1,2 млн грн.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району