«Тернопільщина найбільш динамічно включилася в опалювальний сезон» – представник Мінрегіонбуду

Тернопільська область своєчасно завершила підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в зимовий період 2013/2014 року. В рамках реалізації в регіонах завдань, доручень Президента України щодо підготовки житлово-комунального господарства та господарського комплексу до роботи в зимовий період, об’єкти житлово-комунального господарства стовідсотково підготовлено до опалювального сезону, а саме – 1203 котельні, заявив на прес-конференції перший заступник голови Тернопільської ОДА Микола Головач.

В області опалюються всі об’єкти соціальної сфери та житлові будинки. Відтак, Микола Головач констатував про успішний початок опалювального сезону. Позитивну роботу області відмітили і в Уряді. Представник міністерства регіонального розвитку та будівництва України Лідія Євтушенко заявила, що Тернопільська область найбільш динамічно включилася в опалювальний сезон. Такої результатів вдалося досягти завдяки вчасній підготовці, яку розпочали ще в травні за дорученням голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна.

Влада області також вживає заходи і щодо скорочення споживання природного газу. На сьогоднішній день 211 котелень бюджетних установ та організацій і 5 котелень підприємств комунальної теплоенергетики області переведено на альтернативне паливо – це відходи деревини, торф. У 152 установах та організаціях бюджетної сфери області використовується для опалення електрична енергія, що дозволяє замінити споживання понад 8 млн куб. метрів природного газу, або 25% від загального споживання природного газу бюджетними установами та організаціями.

За 9 місяців 2013 року переведено на альтернативні види палива котельні 14 бюджетних установ, що дасть змогу замінити споживання понад 500 тис. м куб. природного газу на суму 2,5 млн грн. До 1 листопада 2013 року планується завершити роботи з переведення ще 5 котелень у бюджетній сфері, що дасть змогу замінити 260 тис. м куб. природного газу на суму 1,2 млн грн.