Тернопільщина починає готуватися до весняно-польових робіт

Готувати господарство області до проведення комплексу весняно-польових робіт доручив голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян своєму заступнику Василю Гецьку та директору департаменту агропромислового розвитку Андрію Хомі.

Керівник краю зазначив, що в рамках реалізації завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, одне з основних завдань Тернопільщини – створити належні умови для розвитку  села, діяльності агропідприємств, виробництва якісної сільськогосподарської продукції. Тому робота агропромислового комплексу має бути на постійному контролі в керівників місцевих райдержадміністрацій. Окремо зупинився Валентин Хоптян на питанні по створенню нових робочих місць в рамках розвитку садівництва в області.1743283_737467986276916_1374757297_n

Керівник краю доручив Василю Гецьку та Андрію Хомі взяти участь у селекторній нараді з питань підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт в 2014 році, в якій візьмуть участь відповідальні працівники Міністерства аграрної політики та продовольства України, центральних органів виконавчої влади, установ і організацій, громадських професійних об’єднань.

Команда «Громадянської позиції» йде на вибори до Верховної Ради

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району