Тернопільщина починає готуватися до весняно-польових робіт

Готувати господарство області до проведення комплексу весняно-польових робіт доручив голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян своєму заступнику Василю Гецьку та директору департаменту агропромислового розвитку Андрію Хомі.

Керівник краю зазначив, що в рамках реалізації завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, одне з основних завдань Тернопільщини – створити належні умови для розвитку  села, діяльності агропідприємств, виробництва якісної сільськогосподарської продукції. Тому робота агропромислового комплексу має бути на постійному контролі в керівників місцевих райдержадміністрацій. Окремо зупинився Валентин Хоптян на питанні по створенню нових робочих місць в рамках розвитку садівництва в області.1743283_737467986276916_1374757297_n

Керівник краю доручив Василю Гецьку та Андрію Хомі взяти участь у селекторній нараді з питань підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт в 2014 році, в якій візьмуть участь відповідальні працівники Міністерства аграрної політики та продовольства України, центральних органів виконавчої влади, установ і організацій, громадських професійних об’єднань.