Тернопільщина вимагає покарати «свободівців», які забили до смерті хлопця

Представники Тернопільської ТОО ВМГО «Молоді регіони» висловили підтримку громадським організаціям, які домагаються справедливого покарання для братів Корнієнко, членів ВО «Свобода». Останні, 14 вересня побили 29-ти річного жителя Білгород–Дністровського (Одеська область) Сергія Цимбалістого. Від отриманих травм юнак 22 вересня помер у лікарні.Баранов_Костянтин1

За словами громадських діячів, бар « Клубма», біля якого сталася бійка, належить родичу братів Корнієнко, а іншим співвласником є лідер Білгород- Дністровської «Свободи» Ігор Усов.

Відеозапис подій того вечора з камери спостереження був знищений. Крім того, очевидці побиття, в тому числі дівчина, за яку заступився потерпілий, передумали давати свідчення. Існує ймовірність, що їх залякали.

Голова ТОО ВМГО «Молоді регіони» Костянтин Баранов підкреслив, що представники організації стурбовані даною ситуацієюі підтримують своїх колег з Одеської області, а також вимагають дати не політичну, а перш за все, кримінальну оцінку даному злочину.

«Неодноразово, на прикладі Тернопільської області, ми спостерігали, як по-хамськи та розкуто вели себе депутати та представники політичної партії «Свобода». Зокрема, це події, які відбувалися на Пагорбі Слави 9 травня, коли представники ВО «Свобода» піднімали руку на ветеранів.Така ж ситуація і в політичному руслі – це блокування роботи Тернопільської обласної ради, де представники ВО «Свобода» унеможливлюють прийняття бюджету, а відтак страждають тисячі мешканців Тернопільської області. Безкарність породжує хамство і впевненість у тому, що можна творити беззаконня, – каже Костянтин Баранов. – Наші колеги з Одеської області планують подати відповідні запити в обласну прокуратуру і МВС аби правоохоронці взяли під контроль розслідування смерті молодого юнака у Білгород- Дністровську.

«Молоді регіони» сподіваються, що покарання винуватцям уникнути не вдасться і в майбутньому таких трагічних подій в регіонах України та на Тернопільщині не буде», – додав голова ТОО ВМГО «Молоді регіони» Костянтин Баранов.

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району