Тернопільщина до зими готова – відповідальні служби іспит здали

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови Тернопільської ОДА Миколи Головача перевірила готовність служб до роботи взимку.

В рамках реалізації в регіонах завдань, доручень Президента України щодо підготовки житлово-комунального господарства та господарського комплексу до роботи в зимовий період відбулися тренування серед працівників єдиної держсистеми цивільного захисту з ліквідації надзвичайних ситуацій під час несприятливих погодних умов в осінньо-зимовий період.

Учасники виїзної наради оглянули сили та техніку, яку використовуватимуть під час ліквідації надзвичайних подій осінньо-зимового періоду 2013-2014 рр.

Керівник обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Микола Головач заявив, що з таким «озброєнням» Тернопільщині навіть найсуворіші зими не страшні.

За словами Миколи Головача, в області 100% підготовлені до роботи взимку 1203 котельні, 2500 житлових будинки, 847 шкіл, 474 садки, 63 лікарні.
Такого хорошого стану справ вдалося досягти завдяки діям влади. Голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян ще у травні розпорядився готуватися до осінньо-зимового періоду. В Мінрегіонбуді заявили, що Тернопільщина до роботи взимку готова на оцінку «добре».

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району