Тернопільщину опалюють стабільно

Начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Марія Степанова доповіла голові обласної державної адміністрації Валентину Хоптяну про стан проходження опалювального сезону.

Опалювальний період загалом в області проходить стало, забезпечено надання споживачам житлово-комунальних послуг.

Працює  1203 котельні (100 %), в тому числі 73 комунальних, 1131 відомчих котелень (70 – охорони здоров’я, 981 – освіти і науки), які опалюють 878 житлових будинків (100 %), у тому числі 592 житлових будинки місцевих рад, 222 – ОСББ, 64 – відомчих,  474 дошкільних навчальних закладів (100 %), 847 шкіл (100,0 %), 63 лікарні (100 %).

Двічі на добу проводиться моніторинг проходження опалювального періоду, результати якого передаються у профільне  Міністерство.

Для забезпечення надійної роботи в осінньо-зимовий період підприємств комунальної теплоенергетики, водопровідно-каналізаційного господарства та об’єктів соціальної сфери і задоволення потреб населення у наданні послуг з централізованого опалення, холодного та гарячого водопостачання на підприємствах області функціонують аварійно-диспетчерські служби.

В області діє оперативний штаб координації дій з проведення заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з погіршенням погодних умов в осінньо-зимовий період. Проведено погодження планів реагування і порядку взаємодії органів управління цивільного захисту області, спрямованих на локалізацію аварій у системах тепло-, електро-, газо- і водопостачання та водовідведення.