Тернопільська "еліта-центр" – добрі новини

Тернопільська міська рада вживає низку заходів щодо сприяння тернополянам, ошуканим будівельними фірмами, у завершенні будівництва багатоквартирних будинків.

26 січня завдяки спільним зусиллями влади і громади відкрили та освятили новобудову на вулиці Довженка, 8А. Завершити будівництво, ошуканим вкладникам вже засудженого власника Тернопільської фірми ПМП «Будівельник» Зіновія Щепановського, допомогло комунальне підприємство міської ради  «Тернопільбудінвестзамовник».

Освятили будинок та кожну квартиру священнослужителі Української Православної Церкви Київського Патріархату. Участь в урочистостях взяв міський голова Тернополя Сергій Надал та його заступник Володимир Камінський. Мешканці будинку подякували очільнику міста за допомогу та підтримку в завершенні будівництва та вручили коровай, як символ щастя і добробуту.

В свою чергу Сергій Надал привітав новоселів з довгоочікуваною подією: «Я вітаю людей сьогодні з цим довгоочікуваним і радісним днем для них. За період будівництва люди стали і будівельниками і юристами, вони вивчали законодавство і організовували будівництво. Вони сьогодні своїм прикладом показали усім як можна громаді вийти з скрутної ситуації за допомогою міської ради. Я бажаю, щоб у кожній домівці, кожній квартирі було щастя, добробут та Божа ласка».

До речі, кооператив, який створений у цьому будинку налічує 96 пайовиків. У будинку – 100 квартир. Власне, саме цей кооператив першим у місті почав відстоювати свої права на незавершене будівництво – один із «еліта-центрів» Щепановського.