Тернопільська область отримає 34 автомобіля екстренної медичної допомоги

Створення системи екстренної допомоги за кращими світовими зразками має на меті державна політика в галузі охорони здоров’я. Саме тому в області було реорганізовано систему швидкої медичної допомоги, а першим кроком стало створення 9 квітня 2013 року на вулиці Рєпіна, 11, в Тернополі “Центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф”.

Про це на колегії доповів директор департаменту охорони здоров’я ОДА Руслан Мостовий. Сьогодні до Центру входять Чортківська, Бережанська, Кременецька, Теребовлянська станції екстренної медичної допомоги.

На 1 грудня 2013 року в “Центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф” переведено близько тисячі двохсот працівників, які працювали у 24 лікувальних закладах області. Одним з важливих елементів створення Центру – є формування регіональної оперативно-диспетчерської служби та оснащення автомобілів GPS – навігаторами.2

Руслан Мостовий запевнив, що в першому кварталі 2014 року Тернопільська область отримає 34 автомобіля екстренної медичної допомоги, придбаних Міністерством охорони здоров’я України.
Крім цього, на колегії ОДА обговорили питання реалізації у регіонах завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, підбили підсумки 2013 року, а також окреслили плани на 2014 рік щодо створення належної соціальної інфраструктури в населених пунктах.