Тернопільська ОДА закликає ЗМІ подавати інформацію правдиво, зважено, достовірно та збалансовано

Деякі тернопільські засоби масової інформації почали піддаватися на політичні провокації і поширювати неправдиву інформацію про діяльність обласної та районної влади. Одне із інтернет-видань розміщує на своєму сайті новини про дестабілізацію ситуації в регіоні і масове захоплення адмінбудівель на Тернопіллі.

В облдержадміністрації заявляють, незважаючи на складну політичну ситуацію в країні, і в області зокрема, влада утримує контроль над безперебійною роботою усіх галузей, що забезпечують життєдіяльність регіону. Усі працівники райдержадміністрацій та облдержадміністрації працюють у звичному, штатному режимі і виконують усі покладені на них обов`язки.

Більше того, якби не злагоджені дії керівництва області, проблемним могло стати питання вчасної виплати у січні пенсій та соціальних допомог. Також очільники приділяють максимальну увагу щодо вжиття заходів у зв’язку з погіршенням погодних умов.

Влада області звертається до усіх журналістів не забувати про своє призначення і подавати інформацію правдиво, зважено, достовірно та збалансовано.