Тернопільська письменниця Надійка Гербіш народила дівчинку Богдану

Донечка Богдана народилася у тернопільської письменниці Надійки Гербіш. Дівчинка з’явилася на світ 22 січня. Її вага – 3 кг 50 грамів, зріст – 54 см.

Новину про народження Богдани Надійка Гербіш розмістила на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук. Письменниця отримує десятки вітань та сотні “лайків”. До вітань приєднується і колектив “20 хвилин”!

Мама і дитина почуваються добре.

– Дитина дуже спокійна, багато спить, – розповіла по телефону Надійка Гербіш.

Письменниця також додає, що Богдана народилася під час партнерських пологів. Спершу донечку поклали на груди чоловікові, де вона пролежала майже годину.

– То ж маємо татову дочку! – каже письменниця.

Нагадаємо, Надійка Гербіш ще й талановий фотограф, перекладач та викладач. Її авторські фото часто з’являються в різноманітних журналах та книжках. Серед перекладених книжок – мемуари Дж. Буша-молодшого, біографія Стіва Джобса, Тааса Саади, книжки з родинної психології Ґеррі Чепмена та понад десяток інших. У творчому доробку – книжки та аудіо-казки для дітей, повість «Художниця». 15 вересня 2012 року вийшла книжка Надійки Гербіш “Теплі історії до кави”, яка стала бестселером на Львівському форумі видавців, а згодом здобула перше місце в рейтингу «Топ-20» мережі Книгарень «Є» й незмінно залишається там впродовж кількох місяців. На з’їзді видавців Marketsquare Europe, який відбувався в Будапешті в жовтні 2012-го, книжка одержує нагороду “European Christian Book of the Year”. За кілька місяців виходить наступна книжка, “Теплі історії до шоколаду”, яка також одразу стала всеукраїнським бестселером. «Друг читача» записав Надію Гербіш до «супергероїв» книжкового 2012 року.