Тернопільські дорожники підготували траси для комфорту паломників

Щороку у Марійському духовному центрі, що на Теребовлянщині, збираються задля спільної молитви мільйони людей. У цьому році проща до місця зберігання чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері відбуватиметься 14 – 15 липня. На молитовному дійстві очікують вірян з усієї України та закордону.

Близько 200 кілометрів – саме така протяжність автошляхів по Тернопільській області, які ведуть до Маріїнського духовного центру. Аби прочани могли комфортно добратись до місця паломництва, за дорученням Тернопільської облдержадміністрації Служба  автомобільних доріг області проводить активну підготовку автошляхів. Так, кілька тижнів тривав ремонт доріг Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече (ділянка Тернопіль – Дружба), Івано-Франківськ – Бучач – Теронпіль, Галич – Сатанів (ділянка Тернопіль – Галич),  Городище – Зарваниця – Бучач та Бережани – Підгайці – Монастириська.

На вище згаданих автошляхах дорожники відновлювали проїзну частину за допомогою гарячого асфальтобетону, а також струменевим методом, ліквідували стихійні сміттєзвалища, провели впорядкування смуги відведення (скосили траву, вирубали хащі тощо). На сьогодні на всіх дорогах (окрім Бережани – Підгайці – Монастириська) оновлено горизонтальну розмітку. Також, потурбувались дорожники і про благоустрій – відремонтували автобусні зупинки та встановили вказівники, нові дорожні знаки.