Тернопільські громадські активісти та експерти, закликали до мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації в країні

У Тернополі відбувся круглий стіл представників громадських організацій, активістів, та молоді. Головним питанням порядку денного стало обговорення шляхів розв`язання суспільно-політичної кризи, що має місце в нашій державі.

Редакції Медіарегіону, учасники зібрання коротко, оприлюднили висновки:

Олена Вікторчак, представниця молодіжної громадської організації

«Сьогодні, ми знаходимось поміж двох берегів. Водночас, конфлікт підігріла сама влада, адже представники правоохоронних органів, незрозуміло чому, розігнали силовим методом, молодих демонстрантів. З іншої сторони протест перейшов межу розумного, і представники опозиції підігрівають конфлікт, виходять в маси, і закликають усіх до повалення державного устрою. Подобається чинна влада комусь, чи не подобається, це неважливо. Важливо те, що влада є, вона законно обрана, і вона повинна діяти. Радикальні методи ні до чого. Будуть вибори, там  і повинна вирішитись сьогоднішня ситуація».

Володимир Миколинко громадський активіст

«Як на мене, то суспільство сьогодні, змучилось чекати. Ми чекали довгий час, щоб отримати відповідь від влади. Влада і Президент на чолі, зробили поступки – пішли на переговори, Верховна рада, скасувала закони, що викликали бурю в суспільстві. Що тепер ми маємо? Навіть крісло Прем`єра запропоновано представникам опозиції. Опозиційні лідери доводять, що сьогодні вже не знають просто, що хочуть. А піти у крісла бояться, бо відчувають, що не зможуть забезпечити належним чином виконання службових обов`язків. Тому, сьогодні майдани повинні об`єднатися, мирним шляхом, по-братськи обнятися і простити один одному»

Антон Кочерик політичний експерт

«Мирний шлях – це єдиний вихід, якщо ми хочемо зберегти країну, і не попасти в капкан ворогів. А вороги, як сьогодні видно і на Заході, і на Півночі. США, ЄС та Росія грають нами, грають нашими почуттями. Кожен ніби допомагає, але кожен очікує, щось увірвати з України. Сьогодні брат пішов на брата, сусід на сусіда. Об`єднатися в громаді, об`єднатися у владі – це гасло великого майбутнього Української держави. Адже по обидві сторони стоять люди, українці: з однієї сторони українці, що хочуть кращого життя, з іншого українці, що повинні забезпечити порядок і спокій в столиці. »