Тернопільські хористи завітали на “Тарасову гору”

З нагоди 30 – річчя народного аматорського хору с. Шляхтинці, керівником якого є Степан Матковський концертанти побували у заслуженій поїздці.

16-17 червня колектив  мав можливість відвідати  визначні  місця України. Такі,  як національний заповідник «Тарасова гора» у місті Канів та національний дендрологічний парк «Софіївка» в Умані.

Кажуть, шляхи України сходяться в Каневі. Воно й не дивно – за кілька кілометрів від старовинного міста знаходиться чи не найбільша духовна святиня українців. Тут, на  Чернечій горі, похований Тарас Шевченко. Місце для могили було вибране зовсім не даремно, воно ідеально точно повторює опис, залишений поетом  в своєму «Заповіті».

Саме у цьому місці хор с.Шляхтинці мав честь виконати всесвітньовідомі твори Т.Г.Шевченка. Після цього всі відвідали літературно-меморіальний музей Тараса Шевченка, а також мали змогу помилуватись краєвидами, які відкриваються з висоти Тарасової гори.

Наступного дня  учасники хору побували у славнозвісному Уманському парку «Софіївка», який без перебільшення є справжнім шедевром світового садово-паркового мистецтва. Парк широко відомий як в Україні, так і за її межами. Щороку близько півмільйона туристів зі всього світу приїжджають, щоб помилуватися красою тутешнього унікального штучно створеного ландшафту. У вечірній час хор мав змогу милуватися чудовими фонтанами у місті Умань та місті Вінниця.

Отож учасники хору, сповнені позитиву та хороших вражень щиро вдячні Байковецькій сільській раді за організацію поїздки.