Тернопільські лікарі помогли сироті

Працівники Тернопільського обласного дитбудинку подякували  лікарям університетської лікарня за прооперовану сироту Наталію Лютак. Наші медики професійно видалили доброякісну пухлину, яка у будь-який момент могла перетворитися у злоякісну.

«Нема у світі стільки золота, щоб ним озолотити, нема в запасі стільки слів, щоби висловити подяку головному лікарю обласної університетської лікарні Василю Євгеновичу Бліхару та завідувачу відділенням торакальної хірургії  Віталію Васильовичу Мальованому від  працівників Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку за лікування  вихованки Наталії Лютак», – йдеться у листі працівників виховного закладу у редакцію «Свободи».

У  Києві  круглій сироті Наталії Лютак поставили діагноз — невренома заднього середостіння зліва. Хоча пухлина була доброякісною, Наталю потрібно було невідкладно оперувати. Операція мала бути складною. Побачивши результати обстеження,  Василь Євгенович та Віталій Васильович одразу взялися за справу. Дівчину успішно прооперували.

«Щиро дякуємо їм, всьому медичному персоналу  торакального відділення, адже саме їхні теплі слова підтримки, щирі посмішки та професіоналізм відганяли хвилювання і додавали сил, а комфортні умови та наполеглива праця сприяли  швидкому одужанню Наталки. Сказати, що працівники дитячого будинку і Наталя щиро вдячні  всім працівникам  торакального  відділення –   це не сказати нічого.  Безмежна доброта, надзвичайна увага, золоті руки, чуйність та людяність медиків ствердили наше переконання у їх відданості професії», – йдеться у листі-подяки.