Тернопільські промисловці хочуть фінансових гарантій від ЄС

Це надважливе питання, на сьогоднішній день, для українського бізнесу – коментує засновник і фінансовий директор ТОВ «Агро-млин», заслужений працівник сфери послуг України Богдан Олійник .

Представники регіонів Західної України, зокрема Тернопільщини більш орієнтовані на ринки ЄС та ближнього зарубіжжя. Ми тяжіємо, однозначно, до європейських країн, налагоджуємо з ними співробітництво, обмінюємось досвідом, їх представники часто приїздять до нас.01

Тому ми підтримуємо євро інтеграційний курс України на 100%. Але в нас, як промисловців, є декілька не визначених поки нюансів. Перш за все нас бентежить рівень гарантій, котрі Європа дасть українському бізнесу. В Угоді повинні бути прописані чіткі гарантії, щодо збереження робочих місць, які є на даний час. І чіткі плани щодо їх збільшення. Адже постраждати в першу чергу можуть великі підприємства., зосереджені на сході держави. Коли ж ми переорієнтовуємось з ринків Російської Федерації на європейські ринки, ми повинні мати гарантії, що нас там приймуть, що нашу продукцію будуть купувати, що ми будемо мати ринки збуту в першу чергу, повідомляє сайт МедіаРегіон.

Фінансові гарантії – це мабуть, друга основа, яку чекають від Європи українські підприємці та промисловці. На даний час для нас не зрозумілі умови пільгового кредитування для розвитку великого та малого бізнесу в Україні. Адже системи комфортного кредитування для розвитку бізнесу – це та перспектива, яку Україна очікує від ЄС. Всі ми чули від західних колег, як легко отримати кредит, ще й під низькі тарифні ставки, в країнах ЄС. Це те, що ми очікуємо отримати після підписання Угоди.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району