Тернопільський край є надійним та перспективним майданчиком для розвитку бізнесу

“Тернопільський край є надійним та перспективним майданчиком для розвитку бізнесу. В області стабільна економічна ситуація,спостерігається позитивна динаміка основних показників розвитку, здійснюються заходи щодо створення сприятливого інвестиційного та бізнес клімату і підвищення конкурентоспроможності економіки”, – сказав під час зустрічі Голови Федерації роботодавців України Дмитра Фірташа з власниками та керівниками підприємств регіону у своєму вступному слові голова області Валентин Хоптян.

Очільник Тернопілля запевнив, що в нашій області послідовно робиться усе, аби усунути надмірне державне регулювання господарської діяльності, ліквідовуються бар’єри у веденні бізнесу, скорочується тиск контролюючих органів на підприємництво.

“В 2012 році контролюючі органи області скоротили кількість проведених перевірок суб’єктів господарювання у 2 рази, а у 2013 році – ще на 30 відсотків, – запевнив Валентин Хоптян.- За тісної співпраці влади, бізнесу та громади на теренах області вдалось втілити в життя низку соціальних проектів, а саме: будівництво та реконструкцію закладів освіти, охорони здоров’я, культури, стадіонів, спортивних та дитячих майданчиків, забезпечено найсучаснішим обладнанням школи та лікарні, відремонтовано дороги та освітлені вулиці. На виконання завдання Президента України влада області приділяє також максимальну увагу створенню робочих місць”.

За словами керівника області, сьогодні Президент України ставить головним завданням – проведення структурних змін в економічному та соціальному житті країни, шляхом підвищення ефективності державного управління, модернізації базових галузей економіки, формування сприятливого економічного середовища для розвитку бізнесу та приватної ініціативи.

“Започатковані Президентом України реформи, що спрямовані на побудову стійкої, відкритої та конкурентоспроможної економіки та покращення добробуту населення, послідовно впроваджуються і в нашій області. Тернопільщина – перспективний інвестиційний регіон з унікальними конкурентними перевагами”, – заявив Валентин Хоптян.