Тернопільський суд "виселяє" людей з ОДА

Тернопільський міськрайонний суд учора, 6 лютого, прийняв рішення про заборону перешкоджанню діяльності працівників облдержадміністрації. Відповідно активісти Майдану повинні звільнити будівлю обласної ради. – “Судове засідання було досить тривалим – з 10 ранку до 8 вечора. Факту захоплення представниками Майдану адміністрації так і не довели. Але рішення про усунення перешкод роботи ОДА все ж таки прийняли. Саме наше перебування вважають цією перешкодою. Звільняти приміщення обласної ради ми не будемо, адже в рамках чинного законодавства там відбуваються цілодобові прийоми депутатів місцевих рад зі своїми виборцями. Окрім того, ми будемо подавати апеляцію”, – зазначив керівник Комітету національного спротиву Володимир Стаюра.

Нагадажмо, що відповідачами у цій справі є Володимир Стаюра, Олександр Башта, обласні осередки ВО “Свобода”, політичної партії “УДАР Віталія Кличка”, ВО “Батьківщина” та партія “За Україну”. До речі, Олександр Башта та представники партії “За Україну!” на судове засідання не з’явилися. Заступник голови обласної ради Сергій Тарашевський надіслав офіційного листа, в якому висловив бажання проводити засідання без його присутності.

“Ми будемо в будівлі обласної ради доти, доки не будуть виконані всі наші вимоги. Валентина Хоптяна ми в будівлю не запустимо в будь-якому випадку. Я попереджав голову ОДА про необхідність поспілкуватися із людьми. У Вас є можливість зробити те, що Ви хотіли – вчинити суїцид, або як мужчина прийти, так як всі люди приходять на роботу”, – додав Володимир Стаюра.