Тернопільський велосипедист у Мексиці здобув "бронзу"

З 17 до 19 січня на велотреку міста Гвадалахара, що в Мексиці, проходив ІІІ етап Кубка Світу з велосипедного спорту на треку. Участь у ньому взяв представник Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, обласної ШВСМ та ФСТ «Динамо» Роман Луцишин.

У груповій гонці на очки (point race), що включає 120 кіл (30 км) із дванадцятьма проміжними фінішами, на яких спортсмени здобувають очки, Роман Луцишин став бронзовим призером.

Усього у цій гонці взяли участь 24 спортсмени з усіх куточків світу, які здобули ліцензії. Як розповів тренер тернопільського велосипедиста Володимир Павелко, завдяки колу переваги, в лідери гонки вийшло чотири учасники, серед яких і Роман Луцишин. Саме між ними й розгорнулася основна боротьба. В результаті тернополянин посів третю сходинку п’єдесталу пошани із 34 очками. Випередили нашого земляка російський спортсмен Кирило Свєшніков та новозеландець Томас Скуллі. За словами Володимира Павелка, середня швидкість гонки становила 51,2 км за годину, що свідчить про високий клас спортсменів, які боролись за нагороди.

Наступні міжнародні старти, на які Роман виборов особисті ліцензії, відбудуться у місті Калі (Колумбія). З 26 лютого до 2 березня там пройде Чемпіонат Світу з велоспорту на треку, і Роман Луцишин на цій світовій першості виступить у перегонах скретч та груповій гонці на очки.