Тернопільських юристів привітали з професійним святом

Вітання міського голови Тернополя Сергія Надала з нагоди Дня юриста

Шановні правники, юристи!

Від імені міської ради і всієї громади Тернополя щиро вітаю вас з вашим професійним святом.

День юриста – це свято людей, які своїм словом і ділом стверджують недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів.

Дякую всім діючим правникам та ветеранам юридичної служби. Юристам-науковцям, які розвивають юридичну науку, освіту і тисячам практиків – працівникам прокуратури, суддям, адвокатам, працівникам нотаріату, РАГСів, служби безпеки та поліції, управління юстиції, виконавчої служби тощо.

Бути юристом почесно і відповідально. Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості. Ви формуєте правову культуру суспільства, повагу до Закону, творите правову політику держави. Ви стоїте на сторожі прав та свобод українців.

Тому День юриста в Україні – це свято людей, які стоять на сторожі свобод української нації. Правників, які захищають наші гарантовані Конституції права та свободи.

Шановні правники у цей святковий день бажаю вам натхненного служіння людям і громаді.

Нехай на Вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи не покидають Вас.

Нехай здійснюються всі плани та задуми як на професійному, так і на життєвому поприщі.

Бажаю Вам міцного здоров’я і щастя, миру та злагоди, добра і достатку. Будьте завжди гідними свого високого покликання.

 

Міський голова Тернополя                                             Сергій Надал