Тернопільський політик обурюється політикою влади

В дитинстві, коли на стадіон нас виходило 6-8 хлопчаків, ми розбивались на дві команди і грали у футбол НА ОДНІ ВОРОТА . При порушеннях правил , ми самі, як гравці, чесно розбирались в ситуаціях. Воротар був нейтральний – завжди старався грати чесно.

ТОБТО, МИ ГРАЛИ НА ОДНІ ВОРОТА- І ВСЕ БУЛО ЧЕСНО. А НАША ВЛАДА ГРАЄ В ОДНІ ВОРОТА , І ДУЖЕ ЧАСТО- НЕЧЕСНО!
Приклад. Я в двох попередніх дописах розповідав , що відбувається з ціною на газ і з тими коштами , які отримують наші державні компанії-монополісти. Висновок- там ОБДИРАЛІВКА І ПОВНА ВСЕДОЗВОЛЕНІСТЬ!!!

Сьогодні вивчив нові правила нарахування житлово-комунальних компенсацій в 2018 році.
З їх прийняттям, право на отримання субсидій втрачають наступні категорії громадян:
 орендодавці, які не задекларували доходи від здачі майна в оренду
 особи, які вчинили одноразову покупку, або оплатили послуги вартістю понад 50 тисяч гривень
 володарі автомобілів, з дня випуску яких пройшло менше 5 років. Виняток становлять мопеди або машини, видані соцорганами
 власники житлових приміщень з великою квадратурою: площа квартири перевищує 120 кв. метрів, а будинку — 200 кв. м. Обмеження не поширюється на дитячі будинки сімейного типу, прийомні та багатодітні сім’ї
 особи працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку в Центрі зайнятості як безробітні. Таким громадянам автоматично зараховують в дохід три прожиткові мінімуми, що істотно знижує ймовірність нарахування субсидії

ЩО Ж ТУТ СКАЗАТИ? З багатьма новаціями об’єктивно важко не погодитись. Ну,а відносно власників машин до 5-ти років – тут явний перебор. Адже, купуючи чотири роки тому скромний ЛАНОС, його власник не міг передбачити , що влада так «ВЗГВИНТИТЬ» , та ще й необґрунтовано, ціни на газ і на решту комунальних послуг. ЩО Ж ЙОМУ , ЦЬОМУ ПРОСТОМУ АВТОЛЮБИТЕЛЮ , ТЕПЕР РОБИТИ??? Може, продати цей Ланос…? ЧИ ТАКІ МАШИНИ , ЯК В РАДЯНСЬКІ ЧАСИ, МАЮТЬ ЗНОВУ СТАТИ ПРЕДМЕТОМ РОЗКОШІ ???

Логічно було б , якби влада вирішила , що не можуть претендувати на субсидію від держави власники НОВИХ , ДОРОГИХ І ПРЕСТИЖНИХ АВТО, а НЕ ВСІХ!!!

Друге. Досить проблемними бачу соціальні норми споживання електроенергії, які вважаю є суттєво , на 20-30%, заниженими.

І ЗАВЕРШУЮЧИ, МУШУ ЗГАДАТИ ДВІ СВЇ ПОПЕРЕДНІ ПУБЛІКАЦІЇ ПРО ТАРИФІ НА ГАЗ , І ЩЕ РАЗ НАГОЛОСИТИ : впорядковуючи нарахування субсидій ( що не заперечую- потрібно) , ВЛАДА ПОВИННА НАРЕШТІ НАВЕСТИ ЛАД У ФОРМУВАННІ ТАРИФІВ НА ГАЗ ТА ВИТРАЧАННІ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ ЧИНОВНИКАМИ НА ЇХ ФАНТАСТИЧНІ ЗАРПЛАТИ ТА ІНШІ ЗАБАГАНКИ!

БО ІНАКШЕ – ЦЕ БУДЕ ГРА- ЛИШЕ В ОДНІ ВОРОТА !!!

КОЛИСЬ МИ ГРАЛИ ФУТБОЛ НА ОДНІ ВОРОТА, А НИНІШНЯ ВЛАДА , НА ЖАЛЬ, ЗАРАЗ ГРАЄ В ОДНІ ВОРОТА.

АЛЕ СПОДІВАЮСЬ, ЩО ЦЯ ГРА – СКОРО ЗАКІНЧИТЬСЯ

ПЕТРО ЛАНДЯК

Позначки:
Андрій Костюк про Садового і Пастуха, “гвалт” та “сміттєвий шантаж”