Тернопільці в облдержадміністрації масово чекають зустрічі з керівниками области

24 січня 2014 року жителі Тернополя масово перебувають у приміщенні обласної державної адміністрації. Нагадаємо, вчора, 23 січня, люди прийшли туди, щоб провести зустріч з депутатами Тернопільської облради та поспілкуватися з головою облдержадміністрації Валентином Хоптяном і почути його думку щодо нинішніх політичних подій.

Проте, ні 23 січня, ні 24-го голови ОДА на робочому місці немає. З незрозумілих причин більшість чиновників з облдержадміністрації також відсутні на своїх робочих місцях.

“Від вечора 23 січня депутати облради цілодобово проводять прийом громадян в адміністративній будівлі Тернопільської обласної ради. Тернопільці також цілодобово перебувають в приміщені, спілкуються, обговорюють суспільно-політичну ситуацію. Багато людей залишилися у будинку на ночівлю й сьогодні зранку пішли на зустріч до керівників адміністрації, але усі кабінети зачинені, представники влади не прийшли на свої робочі місця. Люди зібралися біля приймальні голови ОДА Валентина Хоптяна й кажуть, що чекатимуть на нього скільки буде треба. Де перебуває зараз Валентин Хоптян – невідомо. Частина жителів области займаються пошуками очільника краю, аби таки поспілкуватися з ним. Громадяни мають на меті запропонувати голові ОДА вихід із ситуації: або звільнитися з посади і стати пліч-о-пліч з народом, або залишатися далі на боці влади і взяти на себе відповідальність за всі злочинні дії режиму Януковича”, – зазначив голова Тернопільської міської організації ВО “Свобода” Роман Навроцький.