Тернополяни погрожують роздягнути Валентина Хоптяна догола (ВІДЕО)

Заяву на звільнення вимагають написати голову облдержадміністрації Валентина Хоптяна тернополяни, які ще напередодні захопили будинок обласної влади. Це ж повинні зробити і його заступники, зокрема Петро Гоч, Василь Гецько та Микола Головач. Також повинні звільнитися начальники аграрного та освітнього управлінь – Андрій Хома та Іван Запорожан, каже керівник місцевого Штабу національного спротиву, депутат облради Володимир Стаюра. За його словами, на їх місце повинні прийти молоді люди.

“Вони, можливо, робитимуть помилки – так як це було у Прибалтиці та Грузії. але ці люди ніколи не будуть іти проти свого народу”, – сказав депутат.

На місці Валентина Хоптяна не було, а тому Володимир Стаюра в присутності журналістів зателефонував до нього. На запитання, чи напише він заяву на звільнення, голова адміністрації відповів, що його призначив Президент, тож йому і звільняти.

Телефоном Валентин Хоптян розповів, що наразі перебуває цу лікарні. А на місці є його заступник Василь Гецько. Натомість присутні говорили, що не можуть його знайти.

Василь Гецько таки прийшов до людей, однак ті зустріли його вигуками “Ганьба!” і не захотіли слухати його промову про верховенство права в Україні.
Людей біля приймальні голови облдержадміністрації на момент зйомки було чимало. Кажуть, що перебуватимуть там, поки мне виконають їхні вимоги. Вони навіть готові їхати до лікарні та поступити з ним так, як це зробили силовики у Києві на Грушевського – роздягнуть догола.

Володимир Стаюра закликає приєднатись до людей, які зараз перебувають у “Білому домі”, усіх депутатів обласної ради.