Тернополяни святкуватимуть Щедрий вечір в печерах (фото)

За доброю традицією кожного року після Різдвяних свят тернопільський Турклуб збирається разом на Старий Новий рік. Розважаються самі, кличуть із собою добрих друзів та знайомих, ходять у печеру, і звісно – гучно святкують Щедрий вечір, водять Маланку, а вранці ходять до сусідів посівати.

turclub2 turclub3

Цього року учасників чекає:

Змагання під кодовою назвою «Млинки-квест». Включають в себе підземний та наземний етап. Усі учасники поділяться на команди. Мета – пройти усі етапи квесту та набрати найбільшу кількість балів. Учасники команди-переможця отримають приємні подарунки 🙂
Програма квесту поки у стані підготовки. Слідкуйте за оновленнями!

Святкування Маланки та водіння Кози. Увечері розпочнеться основна частина дійства – святкування Щедрого вечора та Старого Нового року. За давнім українським звичаєм до Спелеохати завітають Маланка з Васильком, коза, циган, лікар та багато щедрувальників, повеселять народ цікавою виставою, нароблять збитків та пощедрують з усією компанією. Потім можна буде пограти веселих ігор, поспівати, і покататись на санчатах (якщо дозволить погода). Усі охочі можуть взяти участь у виставі. Достатньо попередити про своє бажання, далі з Вами зв’яжуться організатори.

Екскурсія в печеру Млинки. Вранці наступного дня організовується екскурсія в печеру Млинки.