Тернополяни у Києві: на Майдані танці, на Грушевського війна

Усі небайдужі громадські діячі Тернополя вже на київських барикадах, – повідомляє Тернопільському Інформаційному Бюро голова  організації “Дорожній контроль Тернопіль” Віталій Крутиголова.

Тернопільські учасники організації усіма силами перешкоджали виїзду правоохоронців у столицю. А тепер й самі долучились до протесту на вулиці Грушевського та закликають мешканців приєднуватись до них.

– Настав час, коли треба діяти рішуче. Почали з того, що блокували автобуси з спецпризначенцями. Активно з цим борються у Львові, Житомирській області учасники Дорожнього контролю. Прості мешканці не випускають автобуси з Івано-Франківська, в Харкові наші побратими також підпільно і приховано перешкоджають виїзду беркутівців. Хоча там це дуже непросто робити, – підкреслює Віталій Крутиголова.

vitaliy_krutygolova

Він також зазначає, що люди на Грушевського обурені опозиційними силами, які просто “поховалися в кущі”. Зараз дуже активно і рішуче діє “Правий сектор”. Радикально-налаштована молодь готова йти в наступ у будь-яку хвилину.

Нагадаємо, що саме “Правий сектор” розпочав захоплення КМДА та інших адмінбудівель в Києві.

В цей час, поки на вулиці Груевського барикади, катапульти і стрілянина, на Майдані – танці, співають гімн України і “слухають нісенітниці Олега Тягнибока” – додає Віталій Крутиголова.