Тернополяни відвідують нове кафе в ОДА (ВІДЕО)

Уже більше тижня працює кухня на 5 поверсі будинку обласної влади у Тернополі. Її у депутатській кімнаті облаштували учасники акції протесту. На кухні діє суворий санітарний контроль: вхід лише у чепчиках, фартухах і бахілах. Працюють тут волонтери.

Елеонора, кухар-волонтер: “Якщо хтось каже, що тут за гроші працюють, то дуже помиляється. Якщо хочуть перевірити – хай приходять і подивляться, як тут працювати треба. Нічого складного. Є продукти, люди приносять добровільно. Хочуть, щоб у нашій країні все змінилося на краще”.

Оскільки учасники акції непокори заявляють, що перебуватимуть у “білому домі” до перемоги, то і кухня тут не припиняє роботу ні на хвилину. Перерву роблять лише на час санітарного прибирання.

Марія, кухар-волонтер: “Відколи ми записались волонтерами, виходимо по графіку, працюємо. Все в нас нормально, немає ніяких проблем ні з ким і ні з чим”.

Максим Овсейко, член оргкомітету місцевого осередку Штабу національного спротиву: “Ми робимо бутерброди з чорного та білого хлібу. Якщо є можливість, нам привозять з їдалень готові страви, такі як картопля, бульйони, макарони. Такого, як у їдальні, що, наприклад, сьогодні буде картопля, в нас немає. Ми користуємось тим ресурсом, який є”.

Кухня на 5 поверсі будинку обласної влади має неофіційну назву – кафе “Майдан”.

Антон Марчевський, “Тернопільське Інформаційне Бюро”