Тернополянин: тепер я розумію позицію Президента

Олексій Кучмин тернополянин (34 р.)

Мене позитивно вразили події на майдані, коли молоді студенти – українці виражають європейське прагнення нашої Батьківщини. Опозиційні політики почали агітувати усіх людей за революційні дії, та повалення діючої влади. Проте тепер розумію позицію Президента України. Після інтерв`ю, Віктор Янукович заявив про наступне – по-перше для мене як патріота, Україна нарешті зайняла позицію відстоювання національних інтересів і сучасний Уряд на відміну від Помаранчевого не збирається підписувати невигідні договори, навіть, якщо вони носять яскраві прапори, пише Медіарегіон.

Друге, мені імпонує євро прагматизм Президента, зокрема, в питаннях  модернізації країни, на яке потрібно до 160 мільярдів євро, а МВФ нам пропонує тільки 600 міліонів. Опозиція про це не говорить, і в більшості населення про це не знає, я суджу це по своїх рідних та знайомих, котрі не знали про такі вимоги Європи.

Янукович правильно ставить акцент – якщо хочете з нами союз, то запропонуйте Україні фінансову підтримку, так, як пропонували та надавали свого часу Польщі, Чехії та іншим країнам. Підписувати Асоціацію в таких умовах які диктує Європа сьогодні думаю є неможливо. Але радію, що Президент України не міняє курс України на Російський союз, а лиш бере паузу в євро інтеграційних прагненнях, щоб не стався колапс. В ході прес-конференції Янукович зазначив про незмінний курс на Євроінтеграцію але для неї ми повинні належно підготуватися. Цю думку Президента я розділяю, і розумію.