Тернополянин: тепер я розумію позицію Президента

Олексій Кучмин тернополянин (34 р.)

Мене позитивно вразили події на майдані, коли молоді студенти – українці виражають європейське прагнення нашої Батьківщини. Опозиційні політики почали агітувати усіх людей за революційні дії, та повалення діючої влади. Проте тепер розумію позицію Президента України. Після інтерв`ю, Віктор Янукович заявив про наступне – по-перше для мене як патріота, Україна нарешті зайняла позицію відстоювання національних інтересів і сучасний Уряд на відміну від Помаранчевого не збирається підписувати невигідні договори, навіть, якщо вони носять яскраві прапори, пише Медіарегіон.

Друге, мені імпонує євро прагматизм Президента, зокрема, в питаннях  модернізації країни, на яке потрібно до 160 мільярдів євро, а МВФ нам пропонує тільки 600 міліонів. Опозиція про це не говорить, і в більшості населення про це не знає, я суджу це по своїх рідних та знайомих, котрі не знали про такі вимоги Європи.

Янукович правильно ставить акцент – якщо хочете з нами союз, то запропонуйте Україні фінансову підтримку, так, як пропонували та надавали свого часу Польщі, Чехії та іншим країнам. Підписувати Асоціацію в таких умовах які диктує Європа сьогодні думаю є неможливо. Але радію, що Президент України не міняє курс України на Російський союз, а лиш бере паузу в євро інтеграційних прагненнях, щоб не стався колапс. В ході прес-конференції Янукович зазначив про незмінний курс на Євроінтеграцію але для неї ми повинні належно підготуватися. Цю думку Президента я розділяю, і розумію.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району