Тернополянин Віктор Петров став чемпіоном України з боксу

У Харкові, в спортивному комплексі «ХТЗ», завершився Чемпіонат України з боксу серед молоді, у якому брали участь спортсмени 1996-1997 років народження. Представник Тернопільщини, майстер спорту України міжнародного класу Віктор Петров став переможцем змагань у ваговій категорії 64 кг. З рахунком 2:1 Віктор здолав киянина Едгара Григоряна, який став другим. В результаті, в здобутку молодого боксера з Микулинець – ще одна золота нагорода. Віктор Петров – вихованець Теребовлянської дитячо-юнацької спортивної школи, представляє фізкультурно-спортивне товариство «Спартак», тренується під керівництвом батька – Заслуженого тренера України Віктора Михайловича Петрова, який заснував в місті Микулинці школу боксу.

 Загалом звання чемпіона України 2014 року у Харкові виборювали 231 спортсмен із 27 регіонів нашої держави – представники Дніпропетровської, Донецької, Вінницької, Волинської, Запорізької, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Житомирської, Миколаївської, Полтавської, Одеської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Луганської, Львівської, Харківської, Хмельницької, Херсонської, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, а також Криму, Києва та Севастополя.

Як повідомляє Федерація боксу України, із числа переможців Чемпіонату України буде сформовано кістяк збірної країни серед молоді та команда, яка представлятиме Україну на світовій першості 2014 року.