Тернополянка Олена Кривицька взяла участь у кубку Світу з фехтування у Катарі

Черговий етап кубка Світу з фехтування на шпагах у столиці Катару Досі запам’ятається перш за все тим, що після тривалої перерви відновила активні виступи чемпіонка літніх Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні, львів’янка Яна Шемякіна.

Повернення у великий спорт відзначила сьомим місцем. Однак у складі збірної України воно виявилося найкращим досягненням. Так би мовити, на класі здолала італійку Франческу Боскареллі, китаянку Анкі Ксю і росіянку Тетяну Гудкову, здолавши кожну щонайменше з різницею в п’ять уколів. Однак майбутній переможниці Тіффані Герудет зі Швейцарії ще виявилася не готовою протистояти — 11:15.

Із шести інших вітчизняних фехтувальниць найвище піднялася тернополянка Олена Кривицька — 44 місце. Вісімдесятою в підсумковому протоколі опинилася Анастасія Івченко, 95-ю — Ксенія Пантелєєва, 102-ю — Анфіса Почкалова, 111-ю — Фебі Бежура, 117-ю — Надія Овсяник.

Звісно, що в командному турнірі за таких обставин теж особливих шансів на п’єдестал не було. Тим більше, що Пантелєєву з Почкаловою в квартеті замінили Івченко і Бежура. Разом із ними Шемякіна і Кривицька в 1/8 фіналу здолали німкень. Однак у чвертьфіналі поступилися угоркам. Далі програли ще й шведкам і нарешті в боротьбі за сьоме місце виявилися сильнішими за естонок — 45:40.