Терористи обіцяють “подарунок” у Сочі для Путіна і туристів

Завершується подорож Росією Олімпійського вогню. У понеділок його привезли до Волгограда. Маршрут естафети містом розтягнувся на 46 кілометрів. У ній візьмуть учать 252 людини.
Тим часом екстремістське угруповання “Ансар аль-Сунна” взяло на себе відповідальність за теракти у Волгограді, скоєні наприкінці минулого року, та погрожує новими у Сочі.

На відео, що з‘явилося в інтернеті, двоє чоловіків, назвавшись членами угруповання, заявляють, що готують у Сочі “подарунок” для Путіна і всіх туристів, що приїдуть на Олімпіаду.

Також бойовики заявляють, що волгоградські теракти вони здійснили за наказом Доку Умарова, одного з лідерів чеченських сепаратистів. І обіцяють неспокій на Північному Кавказі. Президент Чечні Рамзан Кадиров заявляє, що Умаров мертвий.

Серія терактів сталася у Волгограді наприкінці минулого року. 29 грудня вибух пролунав на залізничному вокзалі, а 30 у тролейбусі. Ці теракти забрали життя 34 людей. Ще одна атака сталася у Волгограді у жовтні, тоді терористка-смертниця підірвала рейсовий автобус.